Militária

Tételek száma: 241

A Magyar Néphadsereg katonáit ábrázoló felvételek (egészségügyi tisztek, híradósok, pilóták), össz. 33 db fotó, változó méretben és állapotban
17783.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Magyar Honvédség felvarrók: címer, név, rendfokozatjelzés (paroli), MH Összhaderőnemi Parancsnokság Székesfehérvár; össz. 9 db (közte normál és tépőzáras is), vegyes állapotban
17784.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
1942 Ungvári gyalogsági katona igazolványi lapja
17785.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,33
10,29
cca 1940 Gyalogsági kardbojt bőr
17786.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
14
Vass Gyula 1915 feliratos első világháborús katonaláda, kulcs nélkül, kopással, 52x31x25 cm
17787.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29
cca 1916-1918 IV. Károly osztrák császár, magyar király a tengerből kiemelt ellenséges aknákat tekint meg Pólában, az Osztrák-Magyar Cs. és Kir. Haditengerészet (K. u. k. Kriegsmarine) magas rangú tisztjeinek társaságában. Eredeti fotó, a hátoldalon feliratozva, 16,5x11 cm / cca 1916-1918 Charles I (Karl I), Emperor of Austria, King of Hungary, is inspecting enemy naval mines caught at Pola / Pula, accompanied by high-ranking officers of the Austro-Hungarian Navy (K. u. k. Kriegsmarine). Original photo, with description on the back, 16.5x11 cm
17788.

cca 1916-1918 IV. Károly osztrák császár, magyar király a tengerből kiemelt ellenséges aknákat tekint meg Pólában, az Osztrák-Magyar Cs. és Kir. Haditengerészet (K. u. k. Kriegsmarine) magas rangú tisztjeinek társaságában. Eredeti fotó, a hátoldalon feliratozva, 16,5x11 cm / cca 1916-1918 Charles I (Karl I), Emperor of Austria, King of Hungary, is inspecting enemy naval mines caught at Pola / Pula...

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,32
25,71
cca 1915 Az olasz hadüzenet hírét fogadó legénység az Osztrák-Magyar Cs. és Kir. Haditengerészet (K. u. k. Kriegsmarine) hadihajójának fedélzetén. Eredeti fotó, a hátoldalon feliratozva, egyik sarka kissé sérült, 17,5x12,5 cm / cca 1915 Crewmen on board a battleship of the Austro-Hungarian Navy (K. u. k. Kriegsmarine) receiving the news of the Italian declaration of war. Original photo, with description on the back, minor damage on one corner, 17.5x12.5
17789.

cca 1915 Az olasz hadüzenet hírét fogadó legénység az Osztrák-Magyar Cs. és Kir. Haditengerészet (K. u. k. Kriegsmarine) hadihajójának fedélzetén. Eredeti fotó, a hátoldalon feliratozva, egyik sarka kissé sérült, 17,5x12,5 cm / cca 1915 Crewmen on board a battleship of the Austro-Hungarian Navy (K. u. k. Kriegsmarine) receiving the news of the Italian declaration of war. Original photo, with descr...

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
1925 Kormányzói elhatározás: Dicsérő elismerés alsótakácsi vitéz Farkas Imre ny. m. kir. ezredes részére, "a magyar leventeintézmény fejlesztése körül hazafias buzgalommal kifejtett, kiválóan eredményes szolgálataiért"; Vitéz nagybányai Horthy Miklós (1868-1957) kormányzó, illetve Gróf körösszegi és adorjáni Csáky Károly (1873-1945) tábornok, honvédelmi miniszter autográf aláírásaival. 36x22 cm
17790.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,53
142,86
1906 K. u. k. Jazygier und Kumanier Husarenregiment ,,Wilhelm Kronprinz des Deutschen Reiches und Kronprinz von Preußen" Nr. 13 (Cs. és kir. 13. Jász-Kun Huszárezred) parancsnoksága által kiadott parancs, német nyelvű katonai irat (stencilezéssel sokszorosított másolat), rajta Prévost Nándor alezredes, ezredparancsnok aláírásával. + Hozzá tartozó eredeti borítólap, rajta különböző (lovassági) alakulatok bélyegzőiével (4 db), illetve parancsnokok aláírásaival (3 db, közte Prévost Nándor alezredes saját kezű aláírása). A lapok szélén tűzés nyomaival, kisebb foltokkal, egyébként jó állapotban.
17791.

1906 K. u. k. Jazygier und Kumanier Husarenregiment ,,Wilhelm Kronprinz des Deutschen Reiches und Kronprinz von Preußen" Nr. 13 (Cs. és kir. 13. Jász-Kun Huszárezred) parancsnoksága által kiadott parancs, német nyelvű katonai irat (stencilezéssel sokszorosított másolat), rajta Prévost Nándor alezredes, ezredparancsnok aláírásával. + Hozzá tartozó eredeti borítólap, rajta különböző (lovassági) alak...

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
cca 1914-1918 Az Osztrák-Magyar Cs. és Kir. Dunaflottilla (K. u. k. Donauflottille) őrnaszádjai őrjáraton, eredeti fotó, a hátoldalon feliratozva, 11x7,5 cm / cca 1914-1918 Patrol boats of the Austro-Hungarian Danube Flotilla (K. u. k. Donauflottille), original photo, with decription on the back, 11x7.5 cm
17792.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
11,92
13,14
cca 1914-1918 SMS Viribus Unitis, az Osztrák-Magyar Cs. és Kir. Haditengerészet (K. u. k. Kriegsmarine) Tegetthoff-osztályú dreadnought csatahajójának motorcsónakja. Eredeti fotó, a hátoldalon feliratozva, 12x8 cm / cca 1914-1918 A motorboat of SMS Viribus Unitis, Tegetthoff-class dreadnought battleship (Schlachtschiff) of the Austro-Hungarian Navy (K. u. k. Kriegsmarine). Original photo, with description on the back, 12x8 cm
17793.

cca 1914-1918 SMS Viribus Unitis, az Osztrák-Magyar Cs. és Kir. Haditengerészet (K. u. k. Kriegsmarine) Tegetthoff-osztályú dreadnought csatahajójának motorcsónakja. Eredeti fotó, a hátoldalon feliratozva, 12x8 cm / cca 1914-1918 A motorboat of SMS Viribus Unitis, Tegetthoff-class dreadnought battleship (Schlachtschiff) of the Austro-Hungarian Navy (K. u. k. Kriegsmarine). Original photo, with des...

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
cca 1914-1918 SMS Viribus Unitis, az Osztrák-Magyar Cs. és Kir. Haditengerészet (K. u. k. Kriegsmarine) Tegetthoff-osztályú dreadnought csatahajója (Schlachtschiff), fedélzeti életkép a lövegtornyokkal és a parancsnoki híddal. Eredeti fotó, 10x7 cm / cca 1914-1918 SMS Viribus Unitis, Tegetthoff-class dreadnought battleship (Schlachtschiff) of the Austro-Hungarian Navy (K. u. k. Kriegsmarine), a shot of the deck with the turrets and the bridge. Original photo, 10x7 cm
17794.

cca 1914-1918 SMS Viribus Unitis, az Osztrák-Magyar Cs. és Kir. Haditengerészet (K. u. k. Kriegsmarine) Tegetthoff-osztályú dreadnought csatahajója (Schlachtschiff), fedélzeti életkép a lövegtornyokkal és a parancsnoki híddal. Eredeti fotó, 10x7 cm / cca 1914-1918 SMS Viribus Unitis, Tegetthoff-class dreadnought battleship (Schlachtschiff) of the Austro-Hungarian Navy (K. u. k. Kriegsmarine), a sh...

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft