cca 1910-1915 Craiova, román katonák csoportja a Nicolae Romanescu Park függőhídjánál, nagyméretű fotó kartonon, 32x17 cm (karton: 34,5x29,5 cm) / cca 1910-1915 Craiova, Romanian soldiers at the suspended bridge in Nicolae Romanescu Park, large-size photo on cardboard, 32x17 cm (cardboard: 34.5x29.5 cm)
Magyar AK-63 bajonett, eredeti hüvellyel, rajta ajándékozási plakettel: "Klenovics Imre elvtársnak emlékül a Munkásőrség megalakulása 30. évfordulóján az országos parancsnoktól, 1987. január". Falra akasztható díszes tartóban, h: 33 cm. (Klenovics Imre (1928-2006) kommunista politikus, az MSZMP Somogy megyei pártbizottságának tagja, 1985 és 1989 között az MSZMP Központi Bizottságának tagja).
cca 1930-1940 Szegedi levente zenész hagyaték tétel, össz. 8 db: fotók (4 db), nyomtatott kották (2 db, az egyik dedikált), hangjegyfüzetek kézzel írt kottákkal (2 db). Változó állapotban.
1934 Ludovikás Levente, a M. Kir. Honvéd Ludovika Akadémia Levente-köreinek évkönyve, XIII. évf. decemberi szám + 1930 Hadak útján. A M. Kir. Honvéd Ludovika Akadémia tiszt-tanárainak hadiélményei az 1914-18. évi világháborúban. Ludovikás Levente Melléklete. Sérült, hiányos borítóval, széteső állapotban.