90 000 Ft
19
cca 1915-1917 I. világháborús fotóalbum, a keleti fronton készült képekkel: közte légvédelmi géppuska, kötött megfigyelő ballon, tisztek, fürdőző katonák, 30 és feles mozsár, felrobbantott vasúti híd, stb. Összesen kb. 190 képpel (többségében fotólapok, 14x9 cm körül), a képek hátoldalon feliratozva. Korabeli dekoratív, illusztrált, aranyozott egészvászon albumban, az album borítója sérült, néhány lapja kijár, 40x24x5,5 cm.