Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 271

Monstrancia. Osztrák, XIX. sz., réz, tűzaranyozott réz, üveg díszítményekkel, melyből egy hiányzik. Domborított, trébelt, vésett díszítéssel, kopással, talpánál kis deformálódással, talp későbbi pótlás(?), m: 47 cm
12670.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
310,88
342,86
Ikon, Krisztus pokolra szállása és feltámadása. cca 19. sz közepe - második fele, orosz ikonfestő, tojástempera, fa. Középen a pokolra szállás és a feltámadás jelenetével, körülötte 12 képben bibliai jelenetek: Szent Miklós, Sárkányölő Szent György, Mihály arkangyal, Szent Illés, Istenanya az áldást osztó gyermek Jézussal, Szűz Mária, Keresztelő Szent János, Istenanya a kis Jézussal, stb., oldalt négy szent ábrázolásával. Az ikon három darabba lett vágva, összeillesztés vonalainál restaurált. Kis sérülésekkel, 54x48 cm
12671.

Ikon, Krisztus pokolra szállása és feltámadása. cca 19. sz közepe - második fele, orosz ikonfestő, tojástempera, fa. Középen a pokolra szállás és a feltámadás jelenetével, körülötte 12 képben bibliai jelenetek: Szent Miklós, Sárkányölő Szent György, Mihály arkangyal, Szent Illés, Istenanya az áldást osztó gyermek Jézussal, Szűz Mária, Keresztelő Szent János, Istenanya a kis Jézussal, stb., oldalt ...

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
466,32
514,29
12672.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
207,25
228,57
Stefániay Edit (1936 - ) Búcsú Demétertől. Tűzzománc, kerettel 78x80 cm
12673.

Kikiáltási ár:
280 000 Ft
725,39
800,00
12674.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
466,32
514,29
12675.

Kikiáltási ár:
140 000 Ft
362,69
400,00
Ikon. Orosz, cca 19. sz. közepe. Középen a keresztre feszítés jelenete, körülötte négy képben: Kazani Szűz Mária, Szent Miklós, Szent György, Szent Demetrius ábrázolása. Fa, tojástempera, kopással, felül ly., merevítője hiányzik, 29x22 cm
12676.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
142,49
157,14
1800, Moldova, Ikon. Jézus az apostolokkal. Felújított, kopással, 36x31 cm
12677.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
103,63
114,29
Ikon, ezüstözött fém okláddal. XIX. sz. 24x26 cm / Icon with silver plated copper oclad. 19th century 24x26 cm
12678.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,53
142,86
Jungfer Gyula (1841-1908) műlakatos, díszműkovács, vasárugyáros: antik korlát, rács, kovácsoltvas, szép állapotban, hegesztés nélkül, csak szegecselve, 117x88 cm Kizárólag személyes átvétel!!!
12680.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
207,25
228,57
12681.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
168,39
185,71
cca 1950 Shermack model 306 bélyegautomata. Működő, szép állapotban / Shermack stamp vending machine. Works well, with key 34 cm
12682.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
77,72
85,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

C

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: