55 000 Ft
Ikon. Orosz, cca 19. sz. közepe. Középen a keresztre feszítés jelenete, körülötte négy képben: Kazani Szűz Mária, Szent Miklós, Szent György, Szent Demetrius ábrázolása. Fa, tojástempera, kopással, felül ly., merevítője hiányzik, 29x22 cm