28 000 Ft
72,54 EUR, 80,00 USD
Irán, 20. sz. eleje, Dísztál, ónozott vörösréz, pereménél áttört mintával, öblében elbeszélő szimbolikus jelenettel, kopással, d: 42,5 cm