120 000 Ft
Monstrancia. Osztrák, XIX. sz., réz, tűzaranyozott réz, üveg díszítményekkel, melyből egy hiányzik. Domborított, trébelt, vésett díszítéssel, kopással, talpánál kis deformálódással, talp későbbi pótlás(?), m: 47 cm