Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 271
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3056197
12866
457
Antique
Kézzel festett perzsa ablakos tükör, népművészeti termék, akasztható, jó állapotban,48x23 cm 3056319
12867
457
Antique
Antik földgömb. Ezüstözött fém, karton, kopással, m: 18,5 cm 2824583
12868
457
Antique
Fonott fém kosárka, ezüstözött fém, szép állapotban, m: 12 cm 2908528
12869
457
Antique
Olvashatatlan jelzéssel: Erdélyi erődtemplom. Bőrkép. Felületi kopásokkal. Kissé sérült fakeretben. 64,5x44,5 cm 3054866
12870
457
22000
Antique
cca 19. sz., román ortodox ikonfestő: Szent Irén. Kopással, 17,5x11 cm 3054870
12871
457
Antique
1896, Dél-Erdély, Ikon. Kopással, 24x16 cm 3054885
12872
457
24000
Antique
Üvegikon. 19. sz. vége, Dél-Erdély, román ortodox ikonfestő, üveglapra festett, kopott, 42x25 cm 3055320
12873
457
34000
Antique
Japán lakkozott pipere szett, fiókos, többrekeszes, tükrös dobozban, hiánnyal, sérült zárral, 39x27x11 cm 3057042
12874
457
Antique
Táncoló Ganésa. Bronz, Kína, 20. sz. első fele, jelzés nélkül, hibátlan, m: 8,5 cm 3057043
12875
457
Antique
Hanumán. Bronz, Kína, 20. sz. első fele, jelzés nélkül, hibátlan, m: 10 cm /// "Hanumán Isten tökéletes szolgáját képviseli. Ráma sok más majomharcossal együtt elküldte őt, hogy megkeresse Szítát, akit Rávana elrabolt. Általában két karral és majomtesttel látható, de létezik öt- vagy tízfejű formája is." 3057045
12876
457
7500
Antique
6 darab szecessziós stílusú öntöttvas edényalátét, virág- és bogármintákkal festett, 10,5x10,5 cm, nagyobb alátétté is összerendezhetőek, hibátlan.m 3057047
12877
457
Antique
6 darab rákmintás festett öntöttvas edényalátét, 3 lábon állnak, hibátlan, d: 14,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft