Art deco hamuzó. Elegáns asztali hamuzó, ezüstözött alpakka, emelvényen, szolid mintájú gyufatartóval, téglalap test, fa talpon, korának megfelelő kopásokkal. Szép állapotban. m: 16 cm, d: 10x 11 cm
Antik kosárka. Közepes méretű fém füles kosárka, ovális, körben leveles díszítéssel, belevaló üvegbetéttel (kis csorbával), jelzés nélkül, diszkrét patinás ezüstözés, korának megfelelő szép állapotban. m: 16 cm d: 15x8 cm
Art deco doboz. Elegáns asztali levéltartó, Art deco lemez doboz, fekete-kék (kopott) festéssel, zsanéros tetővel, korának megfelelő állapotban, kopásokkal, jelzés nélkül. 18x12x5,5 cm
Antik gyertyatartó. Antik asztali Art-deco stílusú krómozott kétkarú gyertyatartó, kerek talpon, szép fényes állapotban. Jelzés nélkül. m: 25 cm d: 11.5 cm
Antik gyufatartó. Asztali tömör bronz szecessziós, kagyló alakú gyufásdoboztartó és hamuzó,virágmintás ezüstözés nyomaival, Jelzett:"GESCHÜTZT Real Bronce" vésettel.korának megfelelő állapotban. 16,5x12,5 cm
Egykaros kofa mérleg,Hartáról származik,15 éve még diót mértek vele,nagy fém tányér,vas lánc és kar, jelzett: ?... János Baja,2kg-ig, több magyar koronás hitelesítő beütéssel, rozsdafoltokkal. d:.27cm,rúd 45 cm