Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 271
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2985771
12731
457
40000
Antique
1900 körül, Japán bronz gyertyatartó pár, kopásnyomokkal, m: 21 cm 2978707
12732
457
28000
Antique
Antik angol ezüst (Ag) 4 darabos piperekészlet, tükör, fésű, kefék, Made in England jelzéssel, díszdobozban, h: 15-24 cm Fésű szaruja törött több helyen 2849010
12733
457
30000
Antique
Régi fotóalbum, aranyozott veretekkel, korához képest megkímélt állapotban, 26x21x6 cm, fotótartó méret: 13,5x9,5 és 8,5x5,5 cm 2904459
12734
457
2200
Antique
Prága mintás bronzírozott fém falitányér, jelzés nélkül,minimális kopással, d: 31 cm 2879048
12735
457
Antique
Díszágyú fa, réz rátétekkel. h: 21 cm 2744832
12736
457
6500
Antique
Háromágú lámpa. Bronz, alabástrom 44 cm 2823393
12737
457
Antique
Monumentális antik réz kancsó, kis kopásokkal, m: 30 cm 2722591
12738
457
Antique
Dobos Andrásné (?-?), XX. sz. közepe: Női szépség puttókkal. Intarzia, falemez. Jelzés nélkül. Felületi sérülésekkel. Dekoratív, sérült fakeretben. 44,5x56,5 cm 2722588
12739
457
Antique
Dobos Andrásné (?-?), XX. sz. közepe, 2 db mű: Táncos és táncosnő. Intarzia, falemez. Jelzés nélkül. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 35,5x24 cm 2722586
12740
457
4600
Antique
Dobos Andrásné (?-?), XX. sz. közepe: Dandy. Intarzia, falemez. Jelzés nélkül.32,5x25 cm 2722583
12741
457
5500
Antique
Dobos Andrásné (?-?), XX. sz. közepe: Szecessziós hölgy. Intarzia, falemez. Jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben. 30x21 cm 2581423
12742
457
Antique
Antik ón tál, a XIX. században szédertálként használhatták. Kopott, korának megfelelő állapotban, német terület, XVIII. sz., jelzett, feloldatlan jegyekkel, d:30cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft