6 000 Ft
15,54 EUR, 17,14 USD
1890 Népiskolai közlöny. Nevelés- és oktatásügyi havi folyóirat. Szerk. és kiadják: Kecskeméthy László és Farkas Imre. III. évf. 1-12. füzet. (Teljes évfolyam egy kötetben). Mezőtúr, 1890, Gyikó K.-ny., 1 sztl. lev.+ 490+IV p. Félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban, a borítón némi kopással, néhány kis lapszéli sérüléssel.