2 200 Ft
5,70 EUR, 6,29 USD
1892 Budapesti Szemle. Szerk.: Gyulai Pál. Hatvankilencedik kötet. (181., 182., 183. szám). Bp., 1892, Franklin-Társulat, 1 sztl. lev. + 480 p. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé sérült, foltos borítóval, néhány kissé foltos lappal, az első két lap kijár.