2 800 Ft
7,25 EUR, 8,00 USD
1913 A Hét. Politikai és irodalmi szemle. Szerk. és kiadja: Kiss József. XLVIII. köt. 1913. II. félév (július-december). Bp., 1913, A Hét Kiadóhivatala (Athenaeum-ny.), 2 sztl. lev. + 425-884 p. Oldalszámozáson kívül egészoldalas képekkel illusztrálva. Korabeli félvászon-kötésben, kissé sérült, kopottas borítóval, helyenként foltos lapokkal.