3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
1914 "Pontos jegyzetek" határidőnapló, forgalmazó: Szénásy Béla cs. és kir. udvari szállító levélpapír áruháza, benne ceruzával írt bejegyzésekkel (háziasszony napi kiadásai, az egyik oldalon a férj tábori postacímével). Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé foltos, kopottas borítóval, belül nagyrészt jó állapotban