2 400 Ft
1919 Érdekes Újság, 1919. feb. 6., VII. évf. 5. sz. Szerk.: Kabes Ede. Bp., Légrády, 31 p. Ady Endre "emlékszám", a borÃtókon Ady Endre halotti maszkjával, és halottas ágyán készült fotókkal, benne Ady EndrérÅ‘l készült fekete-fehér fotókkal. PapÃrkötés, szakadt, sérült, hiányos borÃtóval.