cca 1900 Le Garde-Meuble, díszes, szecessziós függönyt ábrázoló nyomat, színes litográfia, kis lapszéli sérülésekkel, bélyegzővel (Krammer Lipót kárpitos utódai Fischer és Bartsch, Budapest), 36x27,5 cm
cca 1900 Le Garde-Meuble, díszes, szecessziós függönyt ábrázoló nyomat, színes litográfia, bélyegzővel (Krammer Lipót kárpitos utódai Fischer és Bartsch, Budapest), 35,5x27,5 cm
cca 1900 Le Garde-Meuble, gazdagon díszített függönyt ábrázoló nyomat, színes litográfia, a lap széléhez kisebb anyagdarabokat tűztek, bélyegzővel (Krammer Lipót kárpitos utódai Fischer és Bartsch, Budapest), 35,5x27,5 cm
1905 A Hét. Politikai és irodalmi szemle. Szerk. és kiadja: Kiss József. XXXI. és XXXII. köt., 1905. január-december. (Teljes évfolyam két kötetben). Bp., 1905, A Hét Kiadóhivatala (Athenaeum-ny.), 2 sztl. lev. + 432 p; 2 sztl. lev. + 433-908 p. Oldalszámozáson kívül egészoldalas képekkel illusztrálva. Korabeli félvászon-kötésben, kopott borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, kissé folto...
1909 A Hét. Politikai és irodalmi szemle. Szerk. és kiadja: Kiss József. 1909. II. félév (július-december). Bp., 1909, A Hét Kiadóhivatala (Athenaeum-ny.), 437-876 p. Oldalszámozáson kívül egészoldalas képekkel illusztrálva. Korabeli félvászon-kötésben, kopott borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.