1914 "Pontos jegyzetek" határidőnapló, forgalmazó: Szénásy Béla cs. és kir. udvari szállító levélpapír áruháza, benne ceruzával írt bejegyzésekkel (háziasszony napi kiadásai, az egyik oldalon a férj tábori postacímével). Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé foltos, kopottas borítóval, belül nagyrészt jó állapotban
cca 1915 Der Friedenspalast, német nyelvű tájékoztató füzet, mely bemutatja a tervezés és építés folyamatát, 20 db fekete-fehér képpel, kiadja: Nijgh & Van Ditmar's Uitg-Mij., Rotterdam
1917 A M. kir. Honv. Minisztérium hadsegélyező Hivatala által kiadott dombornyomott egészvászon kötésű naptár, sok képpel, néhol a perforációnál letépett lapokkal
1919 Érdekes Újság, 1919. feb. 6., VII. évf. 5. sz. Szerk.: Kabes Ede. Bp., Légrády, 31 p. Ady Endre "emlékszám", a borítókon Ady Endre halotti maszkjával, és halottas ágyán készült fotókkal, benne Ady Endréről készült fekete-fehér fotókkal. Papírkötés, szakadt, sérült, hiányos borítóval.