3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Vegyes művészettörténeti-történelmi nyomtatvány tétel, össz. kb. 49 db, többségében Sümegi György művei: Erdélyi Helikon. Zsögödi Nagy Imre grafikái. Szerk.: Dr. Gróh Gáspár. Bp., 1992, Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papírkötés. foltos. + Sümegi György: A Duna-Tisza köze rajzi topográfiájából. Bodor Miklós képei. Kiskunhalas, 2004, Thorma János Múzeum. Halasi Múzeum 2.-ből kiemelve. 2 p. Tűzve. (7 példány) + Sümegi György: Fotók a Történeti Levéltárban. Trezor 3. Az átmenet évkönyve, 2003-ból kiemelve. 10 p.+10t, 1956-al kapcsolatos képek. (10 példány) + Az etnográfus mindenütt talál tanulmányozni valót." (Györffy György levelei Lükő Gábornak, 1931-33.). Miskolc, 2002, Hermann Ottó Múzeum évkönyve. 379-387 p. Kiadói papírkötés (3 példány) + Sümegi György: Inconnu: A harcoló város/The Fighting City, 1986. Kísérlet egy elmaradt kiállítás rekonstrukciójára. Bp., 2010., L'Harmattan. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Különlenyomat. Kiadói papírkötés. + Sümegi György: Szilárdy Károly (1795-1871) litográfiai arcképcsarnoka. (1983, Művészettörténeti Értesítő), 6 példány; Sümegi György: Fehéren feketén. (Korporációs és grafikai vázlat.) (2000, Maradandóság és változás - Művészettörténeti Konferencia.), 4 példány + Göböl Gáspár (1745-1818), a művészetpártoló (1994, Művészettörténeti Értesítő), 29 példány