1933-34 2 db erdélyi újság: Brassói Lapok, 1934. január 21., vasárnapi melléklettel és Erdélyi Hírlap, 1933. aug. 20. Mindkettő kissé foltos és kisebb sérülésekkel.
1934 Budapest, Schwarz Lajos Deák Ferenc utcai férfi divatáru kereskedő zsebdivatlap és mértékkönyve az őszi-téli idényre, jó állapotban, 15 db egész oldalas képpel
1935-1937 Szülőföldünk. Honismereti füzet. Szerk.: Szepessy Sándor. I. évf. 1. sz. (induló szám), II. évf. 1-10. sz. (teljes évfolyam), III. évf. 3-6. sz. (összesen 15 db). Fekete-fehér fotókkal, érdekes írásokkal. A borítókon Nemesszeghy Jenő grafikáival. Kiadói tűzött papírkötés, változó, túlnyomórészt jó állapotban. Havonta megjelenő folyóirat, melynek célja a felvidéki magyar kultúra ápolása, ...
cca 1935 Hindenburg tábornok és államfő életét bemutató cigarettakép gyűjtőmappa kompletten fekete-fehér képekkel. Összesen 125 oldalon. Sérült vászonkötésben / Collecting booklet with pictures complete with damaged binding