1954-1955 Képes Sport első két évfolyamának egybekötött számai: I. évf. 1-33. sz. (1957. május-december); II. évf. 1-28., 30-37., 39-43., 45-46., 44., 47-52. sz. Teljes I. évfolyam, és közel teljes II. évfolyam (2 szám hiány). Benne rengeteg izgalmas írással, sok fotóval, az olimpiáról, az Aranycsapatról, Puskás Ferencről, stb. Modern műbőr-kötésben, jó állapotban.
1954-1959 Festőművészek, szobrászok, grafikusok kiállításainak ismertető prospektusai (Gráber Margit, Gáborjáni Szabó Kálmán, Kemény László, stb.), össz. 13 db, vegyes állapotban
1955 A Képes Sport teljes évfolyama bekötve. Hozzákötve egy MTK hiradó is. Jó állapotban, félvászon kötésben. Az Aranycsapat sok mérkőzésének fotójával
1955-1986 Vegyes nyomtatvány télel, 3 db: 1955 Szabad Művészet IX. évf. 6-7. sz. Foltos borítóval. 1984 Plakate Galeria Wolfgang Ketterer München 83. Auktion. Plakate.; 1986 Profil. 1986/10. IX. évf. decemberi szám.