1956 Néplap, az MDP Hajdú-Bihar megyei Bizottságai és a Megyei Tanács lapja XIII. évf. 253. száma, 1956. okt. 26., a címlapon forradalmi kiáltvány, 2 p.
1956 Magyar Nemzet. 1956. okt. 6. A címlapon Rajk László és társai (Pálffy György, Szőnyi Tibor, Szalai András) újratemetésének hírével, szakadt, sérült, kis foltokkal, 8 p.
1956-1963 Képes Sport egybekötött számai, nagyrészt az 1956. évi III. évfolyamból (ebben az évben csak 43 szám jelent meg, január és október között, azonban ebből nem tartalmazza mind a 43-at) + az 1957. évi IV. évfolyam több száma, valamint néhány későbbi szórványszám. Modern műbőr-kötésben.
1958 Magyar Labdarugó Edzők Testülete hivatalos értesítője 5. szám, 1958. máj. 28. (postai úton terjesztett, belső kiadvány), Berkes István (feltehetőleg Berkes István (1950-) labdarúgó, orvos, sportorvos édesapja) részére címezve és küldve, 5+(1) p.
1959-1961 Modellezés c. folyóirat 22 db száma (közte az induló szám): I. évf. 1-9. sz. + karácsonyi szám (teljes évfolyam); II. évf. 1-8., 10-12. sz. (a 9. szám hiányzik); III. évf. 10. sz. Vegyes állapotban.