Nyomtatványok

Tételek száma: 322

cca 1880-1926 Vegyes, izgalmas névjegykártya gyűjtemény, közte több híres személy, össz. 12 db, közte 3 db autográf sorokkal: Fülepp Kálmán (1851-1919), Budapest főpolgármestere (1906-1912), hátoldalán autográf részvétnyilvánító sorai; gróf Nákó Kálmán (1822-1902) politikus, császári és királyi kamarás; báró Bémer Pál; apát, nagyváradi kanonok; báró Vécsey József (1829-1902) országgyűlési képviselő, zabolchi (szabolcsi) főispán; báró Arthur Heinrich Bolfras Freiherr von Ahnenburg (1838-1922) osztrák-magyar vezérezredes, korábban I. Ferenc József főhadsegédje, hátoldalán autográf német ny. soraival 1908-ból; Rudolf Jüttner osztrák festő, hátoldalán autográf német ny. soraival 1926-ból, stb.
18287.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
42,44
45,71
cca 1880-1940 vegyes iskolai füzet, tanügyi újság össz 4 db
18288.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
1883 Fischer Péter és Társa Raktára szülésznői eszközök részletes árjegyzéke, törésnyom, kisebb szakadás
18289.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,57
20,00
1886 Debreczeni Protestáns Lap. VI. (1886.) évf. 1-52. sz. (Teljes évfolyam egy kötetben). Szerk.: Tóth Sámuel, Csiky Lajos, Géresi Kálmán. Debrecen, 1887, Városi könyvnyomda, 4+454 p. Korabeli félvászon-kötésben, kissé sérült gerinccel, helyenként foltos lapokkal, régi intézményi bélyegzőkkel.
18290.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
17,14
1886-1951 5 db vegyes újság: Borsszem Jankó, Új Magyarország, Képes Vasárnap, Szabad Szó, Ludas Matyi
18291.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
1889 Népiskolai közlöny. Nevelés- és oktatásügyi havi folyóirat. Szerk. és kiadják: Kecskeméthy László és Farkas Imre. II. évf. 1-12. füzet. (Teljes évfolyam egy kötetben). Mezőtúr, 1889, Gyikó K.-ny., 1 sztl. lev.+ 488+IV p. Félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, belül nagyrészt jó állapotban.
18292.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
17,14
1890 Népiskolai közlöny. Nevelés- és oktatásügyi havi folyóirat. Szerk. és kiadják: Kecskeméthy László és Farkas Imre. III. évf. 1-12. füzet. (Teljes évfolyam egy kötetben). Mezőtúr, 1890, Gyikó K.-ny., 1 sztl. lev.+ 490+IV p. Félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban, a borítón némi kopással, néhány kis lapszéli sérüléssel.
18293.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
17,14
cca 1890-1910 Vegyes külföldi leporellók, albumok, útikönyv (Velence, Berlin, Abbázia, Stockholm, Drezda), össz. 5 db, változó méretben és állapotban
18294.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
1890 Báli emlék nyomtatott címke + 2 mulatozókat ábrázoló, későbbi grafika
18295.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
18296.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,84
6,29
1894 Besztercebánya, A besztercebányai kereskedelmi és iparkamara meghívója Kossuth Lajos elhunyta alkalmából rendezett rendkívüli ülésre, sérüléssel
18297.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,57
20,00
1894 Vereinigte Eschebachsche Werke Actiengesellschaft Dresden német nyelvű termékkatalógus, 44p
18298.

1894 Vereinigte Eschebach'sche Werke Actiengesellschaft Dresden német nyelvű termékkatalógus, 44p

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
58,36
62,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft