1984 AB Hírmondó c. szamizdat kiadvány 1984. február-márciusi, 4. száma, benne többek közt Tamás Gáspár MIklós írásával, kiadói sérült és hiányos papírborítóval, 43+1 p.
1989 Limes - Nemzetpolitikai szemle, I. évf. 1. sz. A főszerkesztő, Molnár Gusztáv (1948-) filozófus, politológus által Bodor Pál (1930- 2017) szerkesztő, költőnek DEDIKÁLT! Bp., 1989, Limes Kft. és Erdélyi Magyarok Egyesülete. 243 p. Kiadói papírkötés.
cca 1990-2000 Modern meghívó tétel, közte Trianonnal kapcsotos megemlékezések meghívói, 10 db + 1993 Magyar Feltámadás II. évf. 22. sz., Trianoni emlékszám, 12 p.
1991 BUÉK - Galaktika Baráti Kör Könyvklub, 12 lapból álló naptár, Molnár Attila László grafikáival illusztrálva, kiadói papírmappában, minimálisan foltos, 21x13 cm