Nyomtatványok

Tételek száma: 322

1991 Playboy erotikus magazin 9 db száma (3 szám híján teljes évfolyam; a januári, novemberi és decemberi hiányzik), változó állapotban
18540.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

Vegyes művészettörténeti-történelmi nyomtatvány tétel, össz. kb. 49 db, többségében Sümegi György művei: Erdélyi Helikon. Zsögödi Nagy Imre grafikái. Szerk.: Dr. Gróh Gáspár. Bp., 1992, Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papírkötés. foltos. + Sümegi György: A Duna-Tisza köze rajzi topográfiájából. Bodor Miklós képei. Kiskunhalas, 2004, Thorma János Múzeum. Halasi Múzeum 2.-ből kiemelve. 2 p. Tűzve. (7 példány) + Sümegi György: Fotók a Történeti Levéltárban. Trezor 3. Az átmenet évkönyve, 2003-ból kiemelve. 10 p.+10t, 1956-al kapcsolatos képek. (10 példány) + Az etnográfus mindenütt talál tanulmányozni valót." (Györffy György levelei Lükő Gábornak, 1931-33.). Miskolc, 2002, Hermann Ottó Múzeum évkönyve. 379-387 p. Kiadói papírkötés (3 példány) + Sümegi György: Inconnu: A harcoló város/The Fighting City, 1986. Kísérlet egy elmaradt kiállítás rekonstrukciójára. Bp., 2010., L'Harmattan. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Különlenyomat. Kiadói papírkötés. + Sümegi György: Szilárdy Károly (1795-1871) litográfiai arcképcsarnoka. (1983, Művészettörténeti Értesítő), 6 példány;  Sümegi György: Fehéren feketén. (Korporációs és grafikai vázlat.) (2000, Maradandóság és változás - Művészettörténeti Konferencia.), 4 példány + Göböl Gáspár (1745-1818), a művészetpártoló (1994, Művészettörténeti Értesítő), 29 példány
18541.

Vegyes művészettörténeti-történelmi nyomtatvány tétel, össz. kb. 49 db, többségében Sümegi György művei: Erdélyi Helikon. Zsögödi Nagy Imre grafikái. Szerk.: Dr. Gróh Gáspár. Bp., 1992, Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papírkötés. foltos. + Sümegi György: A Duna-Tisza köze rajzi topográfiájából. Bodor Miklós képei. Kiskunhalas, 2004, Thorma János Múzeum. Halasi Múzeum 2.-ből kiemelve. 2 p. Tűzve...

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

1992 Playboy erotikus magazin 9 db száma (3 szám híján teljes évfolyam; a januári, februári és novemberi hiányzik), változó állapotban
18542.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

18543.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

1993, 1996 Dorotheum, 2 db képekkel illusztrált falinaptár
18544.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

1993 Népstadion és Intézményei. A Népstadion megnyitásának 40. évfordulójára készült, 3 füzetből álló kiadvány. Kiadói papírmappában.
18545.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,33
10,29

1994 Kandinsky: Harmonie Tranquille, 1924, reprodukciós nyomat, papír, 35x50 cm
18546.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

1994 Vasarely, Victor (1908-1997): Hatlapos teljes mappa (teljes a borítóval együtt). Bp., é.n., Vasarely Múzeum, ofszet, papír, lapméret: 42,5x31 cm
18547.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29

1999-2005 Erotikus magazinok, össz. 5 db: Playboy 1999. decemberi száma + FHM 100 bombázó - A világ legjobb női 2001 + FHM 2002. januári, februári, és 2005. decemberi száma
18548.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

1996 Nyugati Magyarság c. kanadai magyar folyóirat XIV. évf. 10. száma, 1996. október, benne az '56-os forradalomról megemlékező írással, 12 p.
18549.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

1998 James Cameron's Titanic Poster Book. A film jeleneteit ábrázoló 12 db nagyméretű poszter (63,5x51 cm), könyv formátumban. Komplett.
18550.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

2000 Playboy erotikus magazin teljes évfolyama, 12 db szám (2000. január-december), a címlapokon Pamela Anderson, Bíró Ica, Détár Enikő, stb. Az április számban Szász Endre képzőművésszel készült interjú.
18551.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,74
7,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft