1896-1898 Kézimunka-Melléklet, a Divat Ujság külön melléklete, 3 db (III. évf. 11. és 12. sz., V. évf. 3. sz.) + 3 db színes képtábla népművészet témában (In: Malonyay Dezső: A magyar nép művészete), 29x21 cm. Változó állapotban, kisebb sérülésekkel.
1897 A Hét. Politikai és irodalmi szemle. Szerk. és kiadja: Kiss József. XVI. köt. 1897. II. félév (július-december). Bp., 1897, A Hét Kiadóhivatala (Athenaeum-ny.), 2 sztl. lev. + 421-844 p. Oldalszámozáson kívül egészoldalas képekkel illusztrálva. Korabeli félvászon-kötésben, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.
1898 A Hét. Politikai és irodalmi szemle. Szerk. és kiadja: Kiss József. 1898. I. félév (január-június). Bp., 1898, A Hét Kiadóhivatala (Athenaeum-ny.), 416 p. Oldalszámozáson kívül egészoldalas képekkel illusztrálva. Korabeli félvászon-kötésben, kissé kopott, sérült borítóval, hiányzó címlappal, helyenként kissé foltos lapokkal.
cca 1900 Pallavicini Ede, őrgróf (1845-1914) közgazdász és politikus, a főrendi ház tagja, sokáig jegyzője, valóságos belső titkos tanácsos névjegykártyája, törésnyommal
cca 1900 Magyar kir. Államvasutak szabvány tervei: különböző szintű, osztályú állomásépületek és melleéképületek tervei, összesen 14 db feliratozottklf méretben
cca 1900 Le Garde-Meuble, díszes, szecessziós függönyt ábrázoló nyomat, színes litográfia, kis lapszéli sérüléssel, bélyegzővel (Krammer Lipót kárpitos utódai Fischer és Bartsch, Budapest), 36x27,5 cm