Nyomtatványok

Tételek száma: 322

18299.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

1896-1898 Kézimunka-Melléklet, a Divat Ujság külön melléklete, 3 db (III. évf. 11. és 12. sz., V. évf. 3. sz.) + 3 db színes képtábla népművészet témában (In: Malonyay Dezső: A magyar nép művészete), 29x21 cm. Változó állapotban, kisebb sérülésekkel.
18300.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

18301.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00

18302.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00

1900 Meghívó a Bécsi Magyar Nemzeti Szövetség által szervezett Magyar Elite Táncestélyre, dekoratív, dombornyomott szecessziós meghívó, 16,5x10,5 cm
18303.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

18304.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

cca 1900 Pallavicini Ede, őrgróf (1845-1914) közgazdász és politikus, a főrendi ház tagja, sokáig jegyzője, valóságos belső titkos tanácsos névjegykártyája, törésnyommal
18305.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

18306.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

cca 1900 II. Mátyás koronázása , a Magyar Nemzet Története melléklete, hajtva, 34x26 cm
18307.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

cca 1900 A magyar királyi ministerium 1867-től 1896-ig, a Magyar Nemzet Története melléklete, hajtva, jó állapotban, 50x34 cm
18308.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

cca 1900 Magyar kir. Államvasutak szabvány tervei: különböző szintű, osztályú állomásépületek és melleéképületek tervei, összesen 14 db feliratozottklf méretben
18309.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
77,72
85,71

cca 1900 Le Garde-Meuble, díszes, szecessziós függönyt ábrázoló nyomat, színes litográfia, kis lapszéli sérüléssel, bélyegzővel (Krammer Lipót kárpitos utódai Fischer és Bartsch, Budapest), 36x27,5 cm
18310.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,44
13,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft