6 000 Ft
1912 Budapesti Tudományegyetem gyógyszerész diplomája, Beke Manó (1862-1946) bölcsészkari dékán, matematikus, Tangl Ferenc (1866-1917) orvoskari dékán, fiziológus, humán és állatorvos, valamint Hoór Károly (1858-1927) orvosdoktor, szemész aláírásaival, pergamen, fatokos viaszpecséttel, foltos, kopott, sérült pecséttel.