1909 Budapest, Első Duna-Gőzhajózási Társaság (DDSG) fuvarlevél, 10 fillér okmánybélyeggel, Pesti Victoria Gőzmalom bélyegzővel, kisebb lapszéli sérüléssel
cca 1910-1950 Vegyes biztosítási okmány tétel, különféle magyar biztosítóktól, biztosítási okmányok, nyugták, függelékek, és egyéb hozzá tartozó iratok, kb. 100 db, többségében az 1920-1940-es évekből, változó állapotban, érdekes anyag
cca 1910-1955 össz. 15 db bizonyítvány, közte 1921 hatósági erkölcsi bizonyítvány; 1921 Bp. M. Kir Áll. Felső Ipariskola vizsgálati bizonyítványok; 1925 Törs és Ormai mérnökök bizonyítvány, stb., nagy többségében 1940 előtti, átnézésre érdemes anyag, részben foltos
1911 Hornik Malvin (1887-1975) orvos, fül-orr-gégész, rendelőintézeti főorvos, Hollán Henrik (1882-1971) orvos, kórháztörténész feleségének doktori diplomája, pergamen, Budapesti Tudományegyetem (ELTE), Fröhlich Izidor elméleti fizikus, rektor, Tangl Ferenc fiziológus, humán és állatorvos, dékán, Hoór Károly orvos, szemész, aláírásaival, fatokos függőpecséttel, a pergamen háta foltos.