Asztali óra, (kandallóóra) XVIII. sz. Breslau Lasner órásmester felirattal, felesütős szerkezet, egynapos ingajárat, gazdagon díszített vésett réz, római számos számlap és tok, felhúzó kulccsal, modern fa talpazattal, műanyagbúrával. Javításra szorul, de elindul a szerkezet. m: 32 cm, sz (óra szekezet) : 20 cm
Nagyméretű 400 napos álló óra. Torziós ingás szerkezettel. Üveg búra alatt. Felhúzókulccsal, Jól működik. XX. sz. közepe. MŰanyag búrával / 400 days mechanical clock with torsion pendulum. Under plastic. Works well. 30 cm
Vacheron Constantine 14K arany (Au) karóra. Zsebóra beépítés. Jelzett porcelán számlap. jelzett szerkezet. Működő, jó állapotban 43 mm nettó 34 g, br 85 g
Pierre Kunz Spirit of Challenge 18K arany férfi karóra zafírüveggel, eredeti arany csattal, számozott No 5. kis példányszámú, ritkaság dupla retrográd másodpercmutatós, működő, jó állapotban d: 40 mm miinimális karc a tokon