Órák Tételek száma: 143
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2866169
13203
457
Watches
Junghans Star retró kvarc ébresztőóra, műanyag házzal, kissé sérült, nincs kipróbálva, 9x7,5x4 cm 2866123
13204
457
Watches
Dolce & Gabbana kvarc férfi karóra, fém szíjjal, jó állapotban, működik, d: 30 mm 2866286
13205
457
Watches
Geneva kvarc karóra, türkiz színű, zománcozott fém tokkal, szilikon szíjjal, kis kopással, működik, d: 32 mm 2866125
13206
457
Watches
Dolce & Gabbana kvarc férfi karóra, fém szíjjal, apró kopásnyomokkal, nem jár (elemcserével nem volt kipróbálva), 40x27 mm 2866267
13207
457
Watches
Geneva kvarc férfi karóra, fém szíjjal, elemcserére szorul, d: 30 mm 2866263
13208
457
Watches
Geneva kvarc női karóra, fém szíjjal, működik, d: 24 mm 3032096
13209
457
180000
Watches
IWC ezüst (Ag) nyitott fedeles zsebóra jelzett tok, jelzett szerkezet, pótolt számlap. d: 50 mm Működő, jó állapotban
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
2882346
13210
457
Watches
Q&Q design női kvarc karóra, széles fém szíjjal, működik, 33x35 mm 2866274
13211
457
Watches
Kontakt Glamour Line színes kövekkel díszített kvarc női karóra, ékszeróra, gyöngyház számlappal, fém szíjjal, sérült, nem jár, 35x45 mm 3059839
13212
457
Watches
Esprit női karóra, kopásnyomokkal, nem jár, h: 17 cm 3032094
13213
457
34000
Watches
Anutrof ezüst (Ag) fedeles zsebóra jelzett tok, jelzett szerkezet, számlap, plasztikus lovas díszítéssel, hátső bedél zsanérnál elvált d: 50 mm működő szerkezet 3032543
13214
457
15000
Watches
Duplafedeles, ezüst (Ag) tokos kis zsebóra, jelzett tokkal, hátulján monogrammal. Működik, a számlapon kis hajszálrepedéssel, d: 28 mm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft