40 000 Ft
13
1929 SzegÅ‘ Gizi (1902-1985): Heller Frigyes, nÅ‘i kalap, Csányi u. 12, Bp.. Art deco reklám plakát. Litográfia, papÃr, jelzett a litográfián jobbra lent. Rosenthal Litográfia Bp. Apró lapszéli szakadásokkal, hajtásnyommal. 62x47 cm.