40 000 Ft
103,63 EUR, 114,29 USD
Kalotaszegi Madonna, 1943. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Sárdy János, Adorján Éva, Tompa Pufi, Rajnay Elly, Benes Ilona, Czuppán Flóra szereplésével. Litográfia, papÃr. Kellner Márkus Nyomda, Bp. Lapszéli apró sérülésekkel. 84,5×29 cm. / Vintage Hungarian movie poster, with very small damages on the edges, lithograph on paper.