Plakát Tételek száma: 66
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2729808
18648
457
24000
Posters
cca 1960 Emerge squeaking rubber toys. Máté András jelzett plakája / Poster. Offszet. Paper, offset lithography. 85x60 cm 2985825
18649
457
Posters
1983 Helyzet - A hetvenes évek művészete a Sárospataki Képtárban, a Fővárosi Tanács Kiállítóházában, Haraszty István szobrászművészeti alkotásával a plakáton, jelzett a plakáton, apró folttal, 70x50 cm 2765751
18650
457
28000
Posters
Rubint Ávrahám Péter (1958-): 21 db képeiről készült igényes, jelzett, nagyméretű ofszet poszter. Dombornyomott aláírással, szárazbélyegzővel Lapméret: 70×100 cm Szélén kis beszakadásokkal, gyűrődésekkel. 2586649
18651
457
Posters
A zöldségkereskedő / Händler der vier Jahreszeiten, rendezte Rainer Werner Fassbinder. Grafikus: Molnár Kálmán, filmplakát. Hajtva 40x60 cm 2646558
18652
457
Posters
1987 Leopard Kommando Olasz-Svájci-NSZK film, nagyméretű filmplakát, moziplakát, főszerepben: Lewis Colins, Klaus Kinski, zene: Ennio Morricone, 81x56,5 cm 2743903
18653
457
Posters
cca 1985 Piért - Ajándékozzon. Retro reklám plakát. 57x80 cm 2335132
18654
457
Posters
cca 1950 Elsősegélynyújtás - Eszméletlen balesetest - Eszméletlen szájába folyadékot önteni tilos! - Az élesztési eljárásokat váltogassuk, propaganda plakát, Bp., Belügyminisztérium Polgári Védelem Országos Parancsnoksága Kiképzési Osztálya (BM PVOP Kik. O.), Offset (6000 példány), kis szakadásokkal, hajtásnyommal, folttal, 83x57 cm 83x57 cm 2578805
18655
457
Posters
Áfész- kezdődik az iskola. cca 1980 Plakát. 50x70 cm 2788245
18656
457
Posters
A mi világunk a szeretet. A magyar gyermekek üdvözlete II. János Pál pápának. Plakát 42x60 cm Hajtva 2632853
18657
457
Posters
1990 Pozsgay Imre köztársasági elnökjelölt plakátja 58x78 cm 2593572
18658
457
2200
Posters
1993 A Ferencváros 1992-1993. évi labdarúgó csapata, naptár / plakát, feltekerve, 66x48 cm 2949634
18659
457
Posters
Balla Demeter: A mozgás anatómiája. Kiállítási plakát. 50x60 cm. Feltekerve, felületi sérülésekkel. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft