13038.
457. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
19 000 Ft
49,22 EUR, 54,29 USD
Három grácia. Festett kerámia, márvány talapzaton, jelzett, apró lepattanásokkal, kezeken sérülés, m: 30 cm