13045.
457. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
Kisújszállási kerámia falikép (Juhász a nyájával), jelzett, kis sérüléssel, 15,5x23 cm