6 000 Ft
15,54 EUR, 17,14 USD
1872 E[mil] von Sydow's Schul-atlas in zwei und vierzig karten. Vier und Zwanzigste Auflage. Gotha und Wien, 1872, Justus Perthes, 1 t.+15 p.+42 t. Kopott egészvászon-kötésben, foltos címlappal, ceruzás rajzokkal és bejegyzésekkel a térképek hátoldalán, kissé foltos lapokkal.