1989 Magyarország térképe a XVII. század végén (L'Ungaria nuovamente descritta, et accresciuta di Varie Notizie ...), reprint kiadás, bontatlan csomagolásban
1730 Matthäus Seutter: Regiae Celsitudinis Sabaudicae Status in quo Ducatus Sabaudiae Principat Pedemontium....Augsburg, 1730. Kézzel színezett rézmetszet. 56x50 cm Kis hiánnyal, szakadással / Map of Piemont and Italian areas. Hand colored etching with small holes. 56x50 cm
Charte von Deutschland nach seiner Haupteintheilung (Gestochen von I. N. Champion). Német államok térképe. XIX. sz. első fele-közepe. Színezett részmetszet, papír. Kissé foltos, lapszéli kisebb szakadásokkal. 26x29 cm
1927 Budapest Székesfőváros térképe utcajegyzékekkel. 1. Budapest Székesfőváros térképe, 1:25.000, Bp., M. Kir. Térképészet, 3. kiadás, kissé foltos, szakadt, hajtott, 83x94xcm.; 2. Budapest belterülete, 1:15.000, Bp., M. Kir. Térképészet, hajtott, 37x41 cm.; 3. Budapest és elővárosainak utcajegyzéke. Bp., 1941, M. Kir. Honvéd Térképészet, 66+1 p. Kiadói papírkötés. Nem az eredeti utcanévjegyzék...
1810 Máramaros vármegye térkép, Comitatus Máramarosiensis). Magyarország vármegyéinek színezett, rézmetszetű, közigazgatási térképei, külön lapokon a Görög-féle atlaszból. Pest, Hartleben. Szép, tiszta, éles levonatú lapok, a járások feltüntetésével, korabeli színezéssel. Egyes helynevek, illetve járási székhelyek kézzel aláhúzva, illetve egyes területek római, illetve arab számokkal számozva. Szé...
1732 Austrasiorum sive Franciae orientalis Ducatus cum pago Thuringiae australis... descriptus. Bessel, 1732. Kelet Franciaország és Közép-Európa térképe. Rézmetszet. Egy nagyobb beszakadással.. / Copper plate engraving with one large tear 72,5:86,5 cm
1988 Az Aggtelek-Rudabányai-hegység fedetlen földtani térképe, Szerk.: Less György, Grill József, Szentpétery Ildikó, Róth László, Gyuricza György. Bp., Magyar Állami Földtani Intézet, feltekerve, lapszéli szakadásokkal, 84x119 cm és 84x117 cm. Megjelent 500 példányban.
Russia Asiatica (Az ázsiai Oroszország térképe), XVIII. sz. vége. Rézmetszet, papír, határszínezett. Zatta, Antonio és fiai kiadása. Üvegezett fakeretben, 32x42 cm / Asian Russia, old map, end of 18th century, engraving, hand-coloured, framed