14566.
457. Lezárult gyorsárverés
Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek
8 000 Ft
20,73 EUR, 22,86 USD
1963-1973 Gozmány György (1920-1973) színművész kéziratos versei, 1963. áprilisától 1973. februárjáig (haláláig). Kb. 80-90 beírt oldal (+ beszúrva külön lapok), közte néhány oldalon rajzok, vázlatok, gondolatok. Félvászon-kötésben, a borító minimálisan sérült, 29x21,5 cm.