14556.
457. Lezárult gyorsárverés
Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek
4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
cca 1950 Magyar-szovjet baráti társaság emblémája, akvarellterv-változat karton keretben, szép állapotban, 7,5×9 cm