1963-1973 Gozmány György (1920-1973) színművész kéziratos versei, 1963. áprilisától 1973. februárjáig (haláláig). Kb. 80-90 beírt oldal (+ beszúrva külön lapok), közte néhány oldalon rajzok, vázlatok, gondolatok. Félvászon-kötésben, a borító minimálisan sérült, 29x21,5 cm.
cca 1969-1982 Borcsiczky Károly egyetemi tanár, műszaki szakíró, a "Diesel-mozdonyszerelő szerkezettan és szerelési ismeret" c. könyv társszerzőjének iratai: könyvkiadással kapcsolatos dokumentáció, szerződések, megbízások, stb. Vegyesen, mappában.
1977 Bp., Északi (Evangélikus) Egyházkerület Presbiteri ülésének emléklapja, rajta össz. 17 db aláírással: Dr. Ottlik Ernő püspök, Gartai István, Kőszeghy Tamás, stb. Lapszéli folttal.
1986 Ifjabb Kós Károly (1919-1996) romániai magyar néprajzkutató, muzeológus, autográf karácsonyi és újévi üdvözlő lapja Hajdu Anna grafikus részére, 15x10 cm
cca 1986 Nelly Failoni operaénekesnő (szoprán), Sergio Failoni karmester özvegyének iratai, olasz nyelvű levelek, szerződések + fotók, összesen kb. 20 db, mappában
cca 1992-2003 Rácz Sándor (1933-2013) politikus, az 1956-os forradalmi munkásmegmozdulások egyik vezéralakja, a Nagy-Budapesti Központi Munkástanács elnökének címzett levelek, össz. 11 db, a feladók között a Független Kisgazdapárt, a Szent Korona Szövetség, az Igazság szerkesztősége, stb.
Bada Dada (Bada Tibor, 1963-2006) képzőművész, zenész notesze, saját kezű feljegyzéseivel, főként nevek, telefonszámok, címek (köztük Bada Beáta, Bada Zoli, Rosta József, stb.), néhány oldalon teendők és egyéb feljegyzések. Kissé viseltes állapotban, kijáró lapokkal.