18119.
457. Lezárult gyorsárverés
Zenei bakelit lemezek, CD-k, DVD-k
5 000 Ft
10
cca 1930 nagy gramofon lemez gyűjtemény, közel 100 db, Schubert, Mozart, Beethoven, Brahms stb., nagy többségben komplett zeneművek, klf. kiadók (Columbia, His Master's Voice stb.), korabeli aranyozott vászonkötésű, részben sérült, kiadói albumokban.