Zenetörténet, Kották, Hangszerek Tételek száma: 24
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3061297
17983
457
Music, Musical notes, Instruments
Sas Náci nótáskönyve. Blaha Lujza előszavával. Bp., 1914, Nádor Kálmán. Kiadói haránt-alakú illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel. 3052041
17984
457
Lukin László: ,,Csak tiszta forrásból". A mi világunk '81/4. (DEDIKÁLT). Bp., 1981, Táncsics, 32 p. Kiadói tűzött papírkötés, jó állapotban. A szerző, Lukin László (1926-2004) zenepedagógus, karnagy által DEDIKÁLT példány. 3057943
17985
457
Lesz még országunk! Gyökössy Endre verse, Murgács Kálmán zenéje, irredenta kotta, 7p 3056895
17986
457
Kola József: Tulipános láda. 100 magyar népdal harmonikára. Hallgató és csárdás. Bp., 1967, Zeneműkiadó. Kiadói haránt-alakú papírkötés, kopott, kissé foltos borítóval. + Szőnyi Erzsébet: 34 könnyű kórus. Népdalokra - iskolásoknak. Bp., 1969, Zeneműkiadó. Kiadói papírkötés. 3055929
17987
457
Zeneköltők albuma I. köt. Operettek, szalonpiécek, táncok, dalok, cabaret-számok és kuplék gyűjteménye. Bp.,[1910], Magyar Kereskedelmi Közlöny Hírlap és Könyvkiadó-Vállalat, 206 p. Kiadói szecessziós aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval. 3035978
17988
457
cca 1910 Zenegép tekercs. Wagner-Liszt: A repülő hollandi. Jó állapotban, eredeti dobozában 3036665
17989
457
Marczell Katalin: Verőfogás. Interjúk magyar dobosokkal. hn., 2008, Szerzői. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. 3034024
17990
457
cca 1910-1920 Tizenkét Dal - kottafüzet, benne Ady Endre korai versmegzenésítése, szakadással 3039963
17991
457
Beethoven minikönyv és minibüszt: Darvas Gábor (szerk.): Beethoven Sinfonie Nr. 1 (C-Dur). Bp., 1983, Editio Musica. Kiadói papírkötés. Minikönyv. + Beethoven minibüszt, zsírkő, , javított, sérült, m: 11 cm. Mindkettő Festina dobozban. 3019021
17992
457
Szájharmónika eredeti dobozában 18 cm 3022162
17993
457
Steve Harris: Jazz on compact disc. A Critical Guide to the Best Recordings New York, 1987, Harmony Books. 175 p. Kiadói papírkötés. 2703698
17994
457
1939 Hubay Jenő Társaság tagsági jegy Seiberné Patay Berta zongoraművésznő, zenetanárnő nevére kiállítva. Kissé foltos, ritka! Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft