17987.
457. Lezárult gyorsárverés
Zenetörténet, Kották, Hangszerek
2 800 Ft
Zeneköltők albuma I. köt. Operettek, szalonpiécek, táncok, dalok, cabaret-számok és kuplék gyűjteménye. Bp.,[1910], Magyar Kereskedelmi Közlöny Hírlap és Könyvkiadó-Vállalat, 206 p. Kiadói szecessziós aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval.