33520.
457. Lezárult gyorsárverés
Falerisztika: Kitüntetések, jelvények
18 000 Ft
1984. "Április Negyedike Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, eredeti, kopottas bordó dísztokban T:AU 1984. "Order of Merit of April Fourth" with ribbon miniature and miniature ribbon in original, worn red case C:AU NMK 720.