Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "FM. EHG. Friedrich" Habsburg-Tescheni Frigyes főherceget ábrázoló aranyozott bronz jelvény. Szign.: Rudolf Ferdinand Marschall (32x42mm) T:AU kopott aranyozás