~1980. "250 ezer km balesetmentesen" műgyantás kitüntető autójelvény 2db miniatűrje tű nélkül, kis gumiabroncsra rögzítve, kulcstartóvá alakítva (17x20mm) T:AU,XF
1984. "Április Negyedike Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, eredeti, kopottas bordó dísztokban T:AU 1984. "Order of Merit of April Fourth" with ribbon miniature and miniature ribbon in original, worn red case C:AU NMK 720.
1991. "A Magyar Köztársasági Érdemrend lovagkeresztje, polgári tagozat" zománcozott, aranyozott Ag kitüntetés fémjel nélkül, mellszalagon, szalagsávval T:UNC Hungary 1991. "Order of Merit of the Hungarian Republic, Knight's Cross, Civilian Grade" enamelled, gold plated Ag decoration without hallmark, on ribbon, with thin ribbon C:UNC NMK 741.