Jugoszlávia / Szerb-Horvát-Szlovén Királyság 1928. "Az első belgrádi ének társaság megalakulásának 75. évfordulója 1853-1928" aranyozott bronz lemezjelvény (42x40mm) T:AU kis patina
Yugoslavia / Kingdom of the Serbs, Croats and Slovenes 1928. "75th Anniversary of the first Belgrade Singing Society 1853-1928" gilt bronze pin (42x40mm) C:AU small patina
Nagy Britannia 1957. Szabadkőműves aranyozott jelvény zománcozott résszel "Palma Non Sine Pulvere" körirattal T:2- kis zománchiány
Great Britain 1957. "Roll of honor/Palma Non Sine Pulvere" gilded masonic award with enamelled parts C:VF small enamel damage
Német Birodalom ~1900. "D" textil jelvény "BRUCK BERLIN 40 L." gyártói jelzéssel (26mm) T:XF
German Empire ~1900. "D" metal badge covered with textile with makers mark "BRUCK BERLIN 40 L." (26mm) C:XF
NDK DN "Érdemérem hűséges szolgálatért az egészségügyi és szociális gondozásban" bronz, ezüst és arany fokozatú kitüntető jelvények mellszalagon (3xklf), műanyag tokban T:UNC
GDR ND "Medal for loyal services in health and social care" bronze, silver and gold grade badges on ribbon (3xdiff), in plastic case C:UNC
Németország / Szászország DN "A szászországi tűzoltóság kitüntetése több éves aktív szolgálatért" ezüst fokozatú, zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban T:UNC
Germany / Saxony DN "The fire department of Saxony medal for many years of active service" silver grade, enamelled metal medal on ribbon, in original case C:UNC
Svájc 1934. "1934. VIII. 1." svájci nemzeti ünnepi fém kitűző, hátoldalán "Huguenin Locle" gyártói jelzéssel. Szign.: Luc Jaggi (29x23mm) T:AU
Switzerland 1934. "1. VIII. 1934." metal badge of Swiss national holiday with "Huguenin Locle" makers mark on the back. Sign.: Luc Jaggi (29x23mm) C:AU
Szovjetunió 1982. "60 éves a Szovjetunió" fém jelvény (2xklf) T:UNC
Soviet Union 1982. "60th anniversary of the Soviet Union" metal badge (2xdiff) C:UNC