Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 177
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3032183
33494
457
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
~1960. "Szívküldi - Emlék" könyv formájú jelvény, benne leporellón magyar színészek fotói T:XF 3017122
33495
457
Numizmatika
~1960-1970. "Gépipar Kiváló Dolgozója" műgyantás fém jelvény és miniatűr, eredeti tokban T:XF 3017133
33496
457
Numizmatika
~1960-1970. "Gépipar Kiváló Dolgozója" műgyantás fém jelvény és miniatűr tokban T:AU 3056293
33497
457
Numizmatika
1964. "Munka Érdemrend" arany fokozata, zománcozott bronz kitüntetés modern mellszalagon, szalagsávval, tokban + 1964. "Munka Érdemrend" ezüst fokozata, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, tokban + 1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, szalagsávval, tokban T:AU 3055739
33498
457
Numizmatika
1964. "A Munka Érdemrend" ezüst fokozata, zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel és szalagsávval, eredeti tokban T:AU
NMK 600. 3055583
33499
457
Numizmatika
1964. "A Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel és szalagsávval, tokban T:AU 2960308
33500
457
Numizmatika
1964. "A Munka Érdemrend" ezüst fokozata, zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel és szalagsávval, eredeti tokban T:AU fakó mellszalag
NMK 600. 3055847
33501
457
Numizmatika
1967. "Bányász Szolgálati Érdemérem arany fokozata" műgyantás fém kitüntetés mellszalagon, adományozói lappal T:AU 3053857
33502
457
Numizmatika
~1970. "Vöröskeresztes Tevékenységért Kitüntetés Ezüst Fokozat" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, eredeti sérült tokban, benne 5db egészségügyi jelvény, közte "25 év vöröskeresztes munkáért" zománcozott bronz jelvény + "Kiváló egészségügyi nevelő munkáért" műgyantás bronz jelvény + "Érdemes egészségügyi munkáért" zománcozott bronz jelvény T:AU patina 2959072
33503
457
Numizmatika
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, szalagsávval T:AU
NMK 712. 2821971
33504
457
500
Numizmatika
~1970. "KISZ 1919-1957" aranykoszorús jelvény, HM típus, aranyozott, zománcozott (45mm) T:2 zománchiba, kopott aranyozás 2936453
33505
457
500
Numizmatika
~1970. "Magyar-Szovjet Baráti Társaság" zománcozott, aranyozott jelvény (2db) T:XF Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft