Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 102

Amerikai Egyesült Államok 1971. "Egyesült Nemzetek (ENSZ) Béke Érem 1971." kétoldalas Ag emlékérem plexi tömbben, eredeti tokban (0.925/38mm) T:PP patina USA 1971. "United Nations (UN) 1971 Peace Medal" double-sided Ag medallion in plexiglass block, in original case (0.925/38mm) C:PP patina
33005.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57
Amerikai Egyesült Államok 1973. "Egyesült Nemzetek (ENSZ) Béke Érem 1973." kétoldalas Ag emlékérem plexi tömbben, eredeti tokban (0.925/38mm) T:PP patina USA 1973. "United Nations (UN) 1973 Peace Medal" double-sided Ag medallion in plexiglass block, in original case (0.925/38mm) C:PP patina
33006.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57
Amerikai Egyesült Államok 1974. "Egyesült Nemzetek (ENSZ) Béke Érem 1974." kétoldalas Ag emlékérem plexi tartóban, eredeti tokban (~25g/0.925/38mm) T:PP USA 1974. "United Nations (UN) 1974 Peace Medal" double-sided Ag medallion in plexiglass holder, in original case (~25g/0.925/38mm) C:PP
33007.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57
Amerikai Egyesült Államok 1976. "Oklahoma Állami Vásár" bronz emlékérem (70mm) T:AU USA 1976. "Oklahoma State Fair" bronze commemorative medallion (70mm) C:AU
33008.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
9,84
10,86
33009.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
33010.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Amerikai Egyesült Államok DN "J. Edgar Hoover" kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem (31,60g/0.925/39mm) + DN "Will Rogers" kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem (31,76g/0.925/39mm) kartonlapon T:PP patina USA ND "J. Edgar Hoover" double-sided Ag medallion, hallmarked on the edge + ND "Will Rogers" double-sided Ag medallion, hallmarked on the edge +(31,76g/0.925/39mm) on cardboard C:PP patina
33011.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
38,86
42,86
33012.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
33013.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
77,72
85,71
33014.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
103,63
114,29
Ausztria 1892. "Ferenc József Ausztria császára / A nemzetközi zenei és színházi kiállítás emlékére" Cu emlékmedál füllel (20mm) T:AU patina, a fül sérült Austria 1892. "Franz Josef Emperor of Austria / To commemorate the International Exhibition for Music and Theater (Zur Erinnerung an Die Internationale Ausstellung für Musik und Theater)" Cu commemorative medallion with ear (20mm) C:AU patina, damaged ear
33015.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
10,88
12,00
Ausztria 1898. "Ferenc József uralkodásának 50 éves jubileumára 1848-1898" kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem. Szign.: Anton Scharff (7,99g/26mm) T:AU,XF patina, kis karc Austria 1898. "50th Anniversary of Franz Josephs' reign 1848-1898" two-sided, hallmarked on the edge Ag commemorative medallion. Sign.: Anton Scharff (7,99g/26mm) C:AU,XF patina, small scratch
33016.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
38,86
42,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft