33105.
457. Lezárult gyorsárverés
Külföldi emlékveretek, plakettek
10 000 Ft
25,91 EUR, 28,57 USD
Vatikán 1991. "II. János Pál pápa / Magyarországi látogatás 1991. augusztus 16-20." aranyozott bronz emlékérem dísztokban. Szign.: E. GRANERO (50mm) T:UNC,AU patina, foltos, viseltes tok Vatican 1991. "Ioannes Paulus II Pont. Max. / Hungarian Visit XVI-XX Augusti MCMXCI" gilt bronze commemorative medallion in original case. Sign.: E. GRANERO (50mm) C:UNC,AU patina, worn, spotted case