Ausztria 1908. "Ferenc József uralkodásának 60. évfordulója" bronz jubileumi emlékérem szalag nélkül. "FRANCISCUS IOSEPHUS I. 1848. - FRANCISCUS IOSEPHUS I. 1908." (29mm) T:XF patina
Austria 1908. "60th Anniversary of Franz Joseph's Reign"bronze jubilee commemorative medallion without ribbon (29mm) C:XF patina
Ausztria 1955. "Madonna - Magna Mater Austriae / Mariazelli Bazilika 1157-1957" ezüstözött bronz emlékérem peremén "BRONZ" jelzéssel (33mm) T:XF lapkahiba
Austria 1955. "Madonna - Magna Mater Austriae / Basilika Mariazell 1157-1957" silver-plated bronze commemorative medallion with "BRONZE" mark on the edge (33mm) C:XF planchet error
Ausztria ~2000. "ÖGB (Osztrák Szakszervezeti Szövetség) / 60 éves szakszervezeti tagságért" aranyozott, jelzett Ag emlékérem (49,25g/0.900/50mm) T:AU
Austria ~2000. "ÖGB (Austrian Trade Union Federation) / For 60 years of union membership" gilt, hallmarked Ag commorative medallion (49,25g/0.900/50mm) C:AU
Ausztria 2002. "Semmeringi vasút" kétoldalas Ag emlékérem felbélyegzett karton díszlapon bélyegzéssel (15g/0.999/35mm) T:PP
Austria 2002. "Semmering railway" double-sided Ag medallion on cardboard, with stamp and cancellation (15g/0.999/35mm) T:PP
Ausztria 2002. "Schönbrunn" kétoldalas Ag emlékérem felbélyegzett karton díszlapon bélyegzéssel (15g/0.999/35mm) T:PP
Austria 2002. "Schönbrunn" double-sided Ag medallion on cardboard, with stamp and cancellation (15g/0.999/35mm) T:PP
Ausztria DN "Pummerin 21383 kg / Stephansdom Wien" aranyozott fém emlékérem tokban (35mm) T:PP
Austria ND "Pummerin 21383 kg / Stephansdom Wien" gilt metal medallion in case (35mm) C:PP
Belgium DN "A Leuveni Katolikus Egyetem évfordulója" kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem tokban (60mm) T:1-
Belgium ND "Anniversary of the Catholic University of Louvain" two-sided silver-plated bronze commemorative medallion in hardcase (60mm) C:AU
Franciaország 1852. III. Napóleon uralkodásának emléket állító Cu zseton (23,5mm) T:VF
France 1852. "Napoleon III Empereur / ELU PAR 7824189 SUFFRAGES - 2 DECEMBRE - 1852" Cu commemorative jeton (23,5mm) C:VF
Franciaország 1859. "Giuseppe Garibaldi / Az Olasz Köztársaság fennállásának 10. évfordulója" ezüstözött bronz emlékérem másolat (?). Szign.: Franky Magniadas (58mm) T:XF ph, kopott ezüstözés
France 1859. "Giuseppe Garibaldi / 10th Anniversary of the Italian Republic" silver plated bronze medallion copy. "Ge. GARIBALDI NÉ Á NICE 1807 / DÉDIÉ AU GÉNÉRAL GARIBALDI POUR SON PATRIOTISME A L'INDÉPENDANCE DE L'ITALIE 1859". Sign.: Franky Magniadas (58mm) C:XF edge error, worn silver plating
Franciaország ~1900. "Varró nő / Kalapkészítő nő" bronz plakett. Szign.: L. R. Diry (?) (63x43mm) T:AU patina
France ~1900. "Sewing woman / Hat maker woman" bronze plaque. Sign.: L. R. Diry (?) (63x43mm) C:AU patina